| UPC | 011356324733 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32473 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER XP 7MAG 22″
$839.69
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER XP 7MAG 22″
Availability: 2 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





