| UPC | 023614869177 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036114298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BROWNING X-BOLT 2 COMP GRAY 7PRC SS #
$789.99
BROWNING X-BOLT 2 COMP GRAY 7PRC SS #
Availability: 17 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 6.5 Creedmoor 3rd Capacity 22″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





