| UPC | 023614869337 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036117282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BRN 036117282 XB2 COMP SPL ODG, 6.5 CM 22
$769.99
BRN 036117282 XB2 COMP SPL ODG, 6.5 CM 22
Availability: 3 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 243 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





