| UPC | 853418901311 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGM65CM20GP |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 20" C3 Carbon Barrel |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 9.65 |
Bolt Action Rifles
FIERCE FIREARMS CF ROGUE MINI 6.5CM GL/PM 20″#
$2,199.00
FIERCE FIREARMS CF ROGUE MINI 6.5CM GL/PM 20″#
Availability: 1 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





