| UPC | 043125239818 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR3981G |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Color | Black, Olive Drab Green |
| Model | Cascade |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
CVA CR3981G CASCADE XT 6.5 CM GRBLK/ODG/BW
$799.00
CVA CR3981G CASCADE XT 6.5 CM GRBLK/ODG/BW
Availability: 4 in stock
SKU: BILL|CVA CR3981G
Category: Bolt Action Rifles
Tag: Online Only
Brand: Connecticut Valley Arms / CVA
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





