| UPC | 747115463817 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGS01N7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
Bolt Action Rifles
WTHBYMGS01N7MMBR18B MKV GUIDE RH 7MM BC 16+2
$3,049.00
WTHBYMGS01N7MMBR18B MKV GUIDE RH 7MM BC 16+2
Out of stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





