| UPC | 747115462384 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VBS65CMR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
Bolt Action Rifles
WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 6.5CR 16″
$753.13
WEATHERBY VANGUARD BLACKHILLS 6.5CR 16″
Availability: 14 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$549.85 Read more




