| UPC | 011356324825 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32482 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
Savage Arms 32482 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
$839.72
Savage Arms 32482 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
Availability: 1 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 243 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




