| UPC | 011356324740 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32474 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 2 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
Savage Arms 32474 110 Trailblazer XP 7mm PRC 2+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
$839.31
Savage Arms 32474 110 Trailblazer XP 7mm PRC 2+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
Availability: 5 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 6.5 Creedmoor 3rd Capacity 22″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart



