| UPC | 011356324252 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32425 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 2 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 7PRC 22″
$649.55
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 7PRC 22″
Availability: 5 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 270 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




