| UPC | 011356324566 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32456 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
SAV 32456 110 TRAILBLAZER XP 65CRD 20 FDG
$839.31
SAV 32456 110 TRAILBLAZER XP 65CRD 20 FDG
Availability: 8 in stock





