| UPC | 023614869450 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036118298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL 7MMPRC #
$879.99
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL 7MMPRC #
Availability: 22 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 243 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




