| UPC | 023614869405 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036118282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL 6.5CM #
$849.99
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL 6.5CM #
Availability: 5 in stock




