| UPC | 023614869245 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 7MMPRC #
$789.99
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 7MMPRC #
Availability: 10 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$531.95 Read more



