| UPC | 023614869207 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
Bolt Action Rifles
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 6.5CR #
$769.99
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 6.5CR #
Availability: 9 in stock




