| UPC | 023614869375 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036117298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BRN 036117298 XB2 COMP SPL ODG, 7 PRC 24
$789.99
BRN 036117298 XB2 COMP SPL ODG, 7 PRC 24
Availability: 23 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 270 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 6.5 Creedmoor 3rd Capacity 22″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$531.95 Read more




