| UPC | 023614869290 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BRN 036116298 XB2 COMP SPL LR SPR, 7 PRC 20
$789.99
BRN 036116298 XB2 COMP SPL LR SPR, 7 PRC 20
Availability: 6 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 270 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 243 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





