| UPC | 043125000937 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPR38-7PRC |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 |
| Color | Sniper Gray |
| Model | Premier Series |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
Bolt Action Rifles
BERGARA CIMA PRO TI 7PRC 22″ CF
$2,999.99
BERGARA CIMA PRO TI 7PRC 22″ CF
Availability: 5 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 270 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Axis II XP Hardwood Rifle 6.5 Creedmoor 4rd Magazine 22″ Barrel Hardwood Stock with Scope
$549.85 Read more



