| UPC | 810120317212 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | LE5356 |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.18" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | FS: White Dot RS:Black |
| Sights Type | Fixed Sights |
Semi Auto Handguns
SHADOW SYSTEMS CR920XL LE 9MM BK/BK OR 10+1
$599.00
SHADOW SYSTEMS CR920XL LE 9MM BK/BK OR 10+1
Availability: 10 in stock
Related products
-
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun 9mm Luger 10rd Magazines (2) 5″ Barrel Black and Stainless with Rail
$1,323.04 Add to cart -
Semi Auto Handguns
Savage 1911 Gov’t Style Handgun .45 Auto 8rd Magazines (2) 5″ Barrel Black and Stainless with Rail
$833.76 Add to cart




