| UPC | 810013433401 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03SPL-BRZ |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
Handgun Barrels
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
Availability: 2 in stock
Related products
-
Handgun Barrels
Smith & Wesson 14471 M&P Shield 9mm Luger 3.10″ Black Armornite Stainless Steel
$124.25 Add to cart -
Handgun Barrels
Smith & Wesson 14423 M&P PC Shield EZ 9mm Luger 3.83″ Ported, Gold Stainless Steel
$156.76 Add to cart




