| UPC | 810013433418 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03TSPL-BRZ |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | BRONZE |
| Length | 7.13 |
| Model | DR |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |
Handgun Barrels
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT TB
$199.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT TB
Availability: 3 in stock
Related products
-
Handgun Barrels
Smith & Wesson 14555 M&P Shield EZ 380 ACP 3.83″ Ported, Black Armornite Stainless Steel
$145.38 Add to cart





