| UPC | 810013431155 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9C-02-03SPL-BRZ |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
Handgun Barrels
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BRZ FLT
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BRZ FLT
Availability: 2 in stock
Related products
-
Handgun Barrels
Smith & Wesson 14461 M&P M2.0 9mm Luger 4.25″ Black Armornite Stainless Steel
$124.25 Add to cart




