| UPC | 818773024334 |
|---|---|
| Manufacturer | Daniel Defense |
| Manufacturer Part Number | 0218908291 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Silencer |
| Barrel Length | 8.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Color | Black |
| Model | DDPCC |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Product Type | SBR |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 1.0 |
Short Barrel Rifles (SBR)
DANIEL DEFENSE PCC 9MM BLK 8.3″ 30+1 SBR
$1,949.00
DANIEL DEFENSE PCC 9MM BLK 8.3″ 30+1 SBR
Out of stock
Related products
-
Short Barrel Rifles (SBR)
Daniel Defense DDM4 PDW SBR .300 BLK 30rd Magazine 7″ 5/8×24 Threaded Barrel Black NFA Product
$2,264.00 Read more -
Short Barrel Rifles (SBR)
S&W M&P 15 SBR 5.56mm 30rd Magazine(1) 11.5″ Barrel 10.5” M-LOK Handguard Black
$1,434.44 Add to cart



