| UPC | 048702005947 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535705230 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | Rifle |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Color | BLUED |
| Length | 50.2 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 9.6 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9.5" |
| Shipping Weight | 10.1 |
| Sights | No |
Bolt Action Rifles
WINCHESTER XPR VORTEX COMBO 7MAG 26″ #
$736.68
WINCHESTER XPR VORTEX COMBO 7MAG 26″ #
Availability: 1 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 6.5 Creedmoor 3rd Capacity 22″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




