| UPC | 023614869139 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036113227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL LR 7MAG #
$819.99
BROWNING X-BOLT 2 WST HNT SPL LR 7MAG #
Availability: 3 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 270 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





