| UPC | 011356324078 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32407 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Color | Black, Gray |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 6.5CR 20″
$649.55
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER 6.5CR 20″
Availability: 27 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




