| UPC | 043125839018 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR3901G |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
Bolt Action Rifles
CVA CR3901G CASCADE 6.5 CM GRBLK/ODG
$699.00
CVA CR3901G CASCADE 6.5 CM GRBLK/ODG
Availability: 4 in stock
SKU: BILL|CVA CR3901G
Category: Bolt Action Rifles
Tag: Online Only
Brand: Connecticut Valley Arms / CVA




