| UPC | 023614869504 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036119282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
Bolt Action Rifles
BRN 036119282 XB2 WHNT SPL SPR FDE, 6.5 CM 18
$879.99
BRN 036119282 XB2 WHNT SPL SPR FDE, 6.5 CM 18
Availability: 4 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 270 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




