| UPC | 023614869290 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BRN 036116298 XB2 COMP SPL LR SPR, 7 PRC 20
$789.99
BRN 036116298 XB2 COMP SPL LR SPR, 7 PRC 20
Availability: 6 in stock





