| UPC | 023614869276 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036116282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | Tang |
Bolt Action Rifles
BRN 036116282 XB2 COMP SPL LR SPR, 6.5 CM 18
$769.99
BRN 036116282 XB2 COMP SPL LR SPR, 6.5 CM 18
Availability: 5 in stock




