TacFire's AR-15 Built Upper contains all the parts you need minus the lower to custom build your own AR.
Small Rifle Parts
TacFire AR-15 Complete Upper 9mm Luger 7″ 1/2×36 Threaded Barrel Black with Bolt Carrier Group
$344.88
TacFire AR-15 Complete Upper 9mm Luger 7″ 1/2×36 Threaded Barrel Black with Bolt Carrier Group
Availability: 7 in stock
| UPC | 729205521003 |
|---|---|
| Manufacturer | TacFire |
| Manufacturer Part Number | BU-9MM-7 |
| Action | 9mm |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Product Type | Complete |
| Shipping Weight | 3.64 |
Related products
-
Small Rifle Parts
Garmin 0101302306 Flex Band Replacement For Alpha T20 Black/Orange
$49.99 Add to cart -
Small Rifle Parts
Volquartsen Drop-In Replacement Trigger Group for Ruger 10/22 and 22 Charger Black
$279.00 Add to cart -
Small Rifle Parts
Volquartsen Drop-In Replacement Trigger Group for Ruger 10/22 and 22 Charger Silver
$279.00 Add to cart





