| UPC | 043125700035 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA17-7PRC |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Color | Silver |
| Length | 24" |
| Model | Premier Series |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |
Bolt Action Rifles
BERGARA BARRELED ACTION 7PRC #5.5 SS
$1,249.99
BERGARA BARRELED ACTION 7PRC #5.5 SS
Availability: 1 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 30-06 Sprg 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 6.5 Creedmoor 3rd Capacity 22″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart -
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 243 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




