| UPC | 043125065240 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer Part Number | BPBA1765PRC |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Color | Silver |
| Length | 26" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 8.8 |
Bolt Action Rifles
Bergara Rifles BPBA1765PRC 6.5 PRC 26″ Contoured Stainless Steel
$1,249.99
Bergara Rifles BPBA1765PRC 6.5 PRC 26″ Contoured Stainless Steel
Availability: 1 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 6.5 Creedmoor 3rd Capacity 22″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart





