| UPC | 011356583024 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 58302 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3-Position |
Bolt Action Rifles
SAV 58302 110 TRPHY TRL HNTR LH 6.5CRD 22
$611.35
SAV 58302 110 TRPHY TRL HNTR LH 6.5CRD 22
Availability: 1 in stock
Related products
-
Bolt Action Rifles
Savage Model 334 Stevens Rifle 243 Win 3rd Capacity 20″ Barrel Synthetic Camo Stock
$406.63 Add to cart




