| UPC | 813865028221 |
|---|---|
| Manufacturer | DESERT TECH |
| Manufacturer Part Number | WLVRFC2020T |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Selector Switch |
Semi Auto Rifles
DT WLV-RF-C2020-T WLVRN 65CRD 20 TNG 20R
$2,493.80
DT WLV-RF-C2020-T WLVRN 65CRD 20 TNG 20R
Out of stock
Related products
-
Semi Auto Rifles
S&W M&P FPC Rifle 5.7x28mm 22rd Magazine(3) 16.25″ Threaded Barrel M-Lok Rail
$661.48 Add to cart -
Semi Auto Rifles
Browning BAR MK3 Stalker Rifle .308 Win 4rd Magazine 22″ Barrel Black
$1,384.66 Add to cart





