| UPC | 023614869672 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036122298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Bolt Action Rifles
BROWNING XBOLT 2 ODG MAX LR SPR 7PRC #
$929.99
BROWNING XBOLT 2 ODG MAX LR SPR 7PRC #
Availability: 7 in stock




